• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

ziraat bankasi TR160001001600559863795006 İban hesabına İMRENLER KASABASI KÜLTÜR VE DAYANIŞMA HESABINA 

 

İRTİBAT

İMRENLER KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

www.imrenlerdernek.org

**************************************************

Faruk ANILSIN: 0532 325 6309

Abdullah uslu:0539 584 53 08

İdris EMEKSİZ: 0537 630 2371

Veysel KIRBAŞ: 0544 853 0190

Adem ANIL: 0535 875 1231

*******************************

Rıdvan PEKDEMİR: 0543 309 2029

*************************************

İMRENLER KASABASI KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BANKA HESABI

Ziraat Bankası - Siyavuşpaşa / Bahçelievler Şubesi:

TR 16 0001 0016 0055 9863 7950 06

**************************************************

Şirinevler Mahallesi Mahmutbey Yolu Onur Sokak No:7 Bahçelievler / İSTANBUL


05/02/2023 TARİHİNDE DERNEK MERKEZİNDE MEVLİD VE GEÇMİŞLERİMİZİN

RUHLARINA KURANI HATMİ ŞERİF OKUNACAKTIR.

09/04/2023 DERNEK MERKEZİMİZDE İFTAR YEMEĞİ.

 

04/06/2023 İSTANBULDA İMRENLER LİLER PİKNİGİ.


DUYURU 

HER YIL OLDUĞU GİBİ İMRENLER KÜLTÜR VE
DAYANIŞMA DERNEĞİ OLARAK 2022-2023  EĞİTİM VE ÖĞRETİM DÖNEMİNDE DE BURS VERMEYE  HAYIRSEVERLERİN DESTEĞİ İLE
DEVAM EDECEĞİZ
 BU NEDENLE BURSA İHTİYACI OLAN  ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZİN imrenlerdernek.org ADRESİNDE BULACAKLARI 
BURS FORMUNU DOLDURARAK    imrenlerder42@gmail.com mail adresine gönderdikten sonra DERNEĞİMİZİN BURS BAŞVURULARINI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU DEĞERLENDİREREK BURS KAZANANLARA GERİ DÖNÜŞLER  ÖZELDEN YAPILACAKTIR.

VERİLECEK BURS MİKTARINI HAYIRSEVERLERİN
VERECEKLERİ DESTEKLER BELİRLEYECEKTİR
BU NEDENLE HERKESİN KATKILARINI BEKLİYORUZ
DESTEK VERECEKLERDEN ALLAH RAZI OLSUN.


Konya Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür herkes kabı kadar alır
Başkandan mesaj

Milletvekilleri isimleri ile büyükşehir belediye başkanı uğur ibrahim Altay ve mehmet çiğdem
Derneğimiz 2010 yılında kurulmuş olup 2013 yılında imrenlerlilerin öz kaynakları ile içinde bulunduğumuz dernek merkezini almıştır.şimdiye kadar her yıl ortama 80 civarında öğrencimize burs vermekte yüzlerce insanımıza maddi destek sağlamaktadır.Istanbulda yaklaşık  13..14 bin imrenlerliye ulaşabilmektedir.Cok değerli büyüklerimiz bu gün burada sizleri misafir etmekten büyük mutluluk duymaktayız.Cok değerli delet büyüklerimiz tabi ki hazır burada sizleri denkgetirmişken  imrenlerin problemlerinden ve taleplerinden bahsetmeden geçer isem dernek yönetimi olarak görevimizi yapmamış oluruz.sayin milletvekilleri değerli başkanlarımız. Maalesef Imrenler geçtiğimiz dönemde hemen hemen hiç yatırım alamamıştır.buna rağmen Ak partiye  oy oranını arttırarak  rekor düzeyde oy vermiştir buna SAYIN Mehmet Çiğdemin pozitif yaklaşımları ve seçim öncesi vaadleri ve samimiyeti de etkin rol oynamıştır. DEĞERLİ büyüklerimiz imrenlerin başta içme kullanma suyu ve su isale hatlarının problemi vardır.musluklardan zaman zaman çamur akmakta bütün ev  aletleri bozulmaktadır.Ayrıca o bolgede en pahali suyu Imrenler Halkı kullanmaktadır.Ana yollarda ve ara yollarda altyapı ve üst yapı problemleri vardır.Hayvancılik yapabilmeleri için organize alanların planlanmasına ve mera statüsünde bulunan meraların ıslah edilmesine ihtiyaç vardır.arazi toplulaştırma işinin bir an evvel sonuçlandırılmasına ihtiyaç vardır.Elektrik hatlarinin bir an evvel yer altina alinmasi gerekmektedir.Kıs sert gectigi icin direkler yikilmakta günlerce elektrikler krsilmektrdir.Degerli Büyuksehir belediye  başkanim  son yıllarda nedendir anlamıyoruz bütün yolara beyaz sıkışmayan bol bol ciğerlerimizi evlerimizi vücudumuzu kireç tozuna boyayan bir malzeme yollara dökülüyor ilk yağmur yağdığında bütün kanalları dolduruyor kanallar kapanınca yollarda yırtılıyor harcanan paralara yazık oluyor.Lutfen bunun yerine kilit taşı yaparsanız bizim mahallemiz için en kalıcı ve kullanışlı iş yapılmış olacaktır.Degerli büyüklerimiz Imrenlerin kış nüfusu 1600 iken yaz aylarında 6...7 binleri bulmaktadır bu da HÜYÜK ve çevresine büyük bir ekonomik girdi sağlamaktadır.Bu nedenle imrenler yapılacak yardımlar Hüyükte yaşayan insanlarında gelirlerine büyük katkıda bulunmaktadır.Cevre Mahalleler bu nedenle Imrenler e küçük Almanya derler. Mevcut Sulama kanalları verimsiz olduğundan sulama maaliyetleri yüksek olduğu icin Beyşehir gölü denize ve başka yerlere akarken biz ona sadece bakıyoruz.Degerli misafirlerimiz Sağolsun Mehmet başkanımız iyi niyetli bir şekilde bu problemlere sahiplenmektedir. Ancak sizlerden değerli başkanımıza desteklerinizi rica ediyoruz.
Değerli milletvekillerimiz belediye başkanlarımız Dernegimize teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyor Allah yardımcınız olsun diyerek yönetim kurulumuz ve imrenler liler adına saygılarımızı addediyoruz.


Okunma Sayısı: 899


44.211.26.178
DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
Günlük Gazeteler
Konya Hüyük İmrenler Kasabası Derneği © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi | Hazır Köy Sitesi
Top